ROADSTER SPYDER

 

Kompletní modelovou řadu Can-Am Spyder naleznete na stránkách

www.BRP-WORLD.com SPYDER je dokonalý!


 Ocelová páteř a sportovní zavěšení, používané u závodních automobilů, tvoří kompaktní, lehký a přesto stoprocentně pevný celek. Za ladnou jízdu vděčí SPYDER plynulému . 5ti-stupňovému převodovému systému s mechanickou zpátečkou, vytvořenému speciálně pro SPYDERa. Systém je nabízen v manuálně nebo elektronicky ovládané variantě. Poháněn supervýkonným,  kapalinou chlazeným, dvouválcovým motorem Rotax V990 s technologií přímého vstřikování EFI, z jehož vrčení vám přeběhne mráz po zádech, vám SPYDER  předvede bleskové zrychlení a nezapomenutelný pocit z jízdy nabité adrenalinem.

Mluvíme-li o stroji budoucnosti, nesmíme zapomínat na nervový systém. SPYDER má jedno tělo, ale hned několik mozků... 

CAN BUS – centrální diagnostický systém

VSS - stabilizační systém zajišťující absolutně bezpečnou jízdu

TCS - systém optimalizující trakci zadního kola pro perfektní rovnováhu za jízdy

SCS - přebírá kontrolu nad strojem ve smyku

ABS - stoprocentně spolehlivý protiblokovací brzdový systém vás nenechá na holičkách ani v nejvyšší rychlosti,

EBD - zabraňuje také poklesnutí přední části vozidla a postará se o přesné a efektivní brzdění za všech podmínek

DPS - posilovač řízení, ovládaný počítačem, který situaci vyhodnotí podle rychlosti, točivého momentu a úhlu natočení kol, vy si tak můžete vychutnat dokonale pohodlnou jízdu bez námahy

DESS - digitálně kódovaný bezpečnostní systém chrání SPYDER před zloději - nenastartuje, pokud řidič nepoužije správně kódovaný elektronický klíč

   Vše pro řidiče...

 Dokonalý přehled o motoru, stavu paliva, světlech i případných obtížích zajišťuje osvětlená palubní deska s duálním analogovým LCD displejem a digitálním displejem. Díky ideálně položenému sedadlu, které je pohodlné, a přesto sportovně tvarované, si můžete užít fantastickou jízdu na sebedelší vzdálenosti v naprostém pohodlí. Pokud se SPYDERem chcete vyrazit na delší výlet, přijde vám vhod praktická vodotěsná úložná schránka o kapacitě 44 litrů s uzamykáním na řídítkách, zabudovaná v přední části stroje pod kapotou. 

 Se SPYDERem nezůstanete bez povšimnutí. Jistě vás potěší možnost volit mezi střízlivou stříbrnou metalízou „Full Moon“, vyzývavou žlutou „Millenium Yellow“ a divokou červenou „Roadster Red“.  Aerodynamickému futuristickému designu sluší prostě vše.

 Takže? Není co řešit! Toužíte zažít maximální pocit z jízdy a proniknout k samotné podstatě síly? Nebojíte se vyčnívat z davu? SPYDER volba vaší budoucnosti!

 

TŘÍKOLKA BRP CAN-AM SPYDER RT SLAVÍ ÚSPĚCH !

V anketě čtenářů jedné z nejnavštěvovanějších webových stránek věnovaných motocyklům http://.motorcyclecs.about.com zvítězila tříkolka Can-Am Spyder Roadster RT/RT-S v kategorii turistických motocyklů, která se zaměřuje více než na samotný výkon na poskytovaný jízdní komfort. I to bylo možná důvodem, proč tento stroj, který je v porovnání s dalšími značkami úplným zelenáčem, tak neočekáváně a s velkým přehledem zvítězil.

Konečné pořadí:

1. Can-Am Spyder RT/RT-S 68 %

2. Honda Gold Wing 11 %

3. Harley Davidson Classic Electra Glide 7 %

4. BMW K1600 GT/GT-L 7 %

5. BMW R1200RT 4 %

 

Pokud Vás zaujal tento model, neváhejte nás kontaktovat na telefoním čísle +420 267 315 730 a objednejte si zkušební jízdu.

Team BCE s.r.o.

Lahovská 8, Praha 5