Sekvenční řazení SE5

Cena  515.000 Kč
Cena s DPH  623.150 Kč 
DPH  108.150 Kč

Barevné varianty:

 Circuit Yellow
 

Připravte se na setkání s budoucností – máte ji přímo před očima...

 
 Hledáte něco nového? Něco, co tu ještě nebylo? V tom případě zbystřete všechny smysly! BRP, královna drsného světa sněžných skútrů a off-road terénu, se nyní zaměřila na motorky – a nebyla by to BRP, aby na to nešla po svém, originálně. Její netradiční přístup se opět vyplatil: z nového stroje Spyder Roadster spadla brada i těm nejnáročnějším a tříkolka Spyder se okamžitě stala žádanou novinkou. Byl dokonce tak žádaný, že se na něj od začátku doslova stály fronty – do pořadníku se neváhaly zapsat ani takové hvězdy jako Cher nebo Larry King.

 Nadšení bylo plně zasloužené – Spyder je tak dokonalý, že v podstatě nelze mluvit o motoru a konstrukci, ale o srdci a svalech. Prohání se po ocelové páteři a sportovním zavěšení, používaném u závodních a luxusních automobilů, které je lehké jako pírko, ale přesto stoprocentně pevné. Za ladnou jízdu vděčí plynulému 5-stupňovému převodovému systému s mechanickou zpátečkou po vzoru Ferarri, vytvořenému speciálně pro Spydera, který nabízíme v manuálně nebo elektronicky ovládané variantě. Poháněn supervýkonným, kapalinou chlazeným dvouválcovým motorem Rotax V990 s technologií přímého vstřikování EFI, z jehož vrčení vám přeběhne mráz po zádech, vám předvede bleskové zrychlení, dechberoucí rychlost a nezapomenutelnou jízdu nabitou adrenalinem.

 A protože mluvíme o stroji budoucnosti, nesmíme zapomínat na nervový systém – tomuhle nadupanému krasavci to totiž dokonce i myslí! Slyšíte dobře – Spyder má jedno tělo, ale hned několik mozků, centrálně řízených diagnostickým systémem CAN BUS. Absolutně bezpečnou jízdu má na starost stabilizační systém VSS - zatímco technologie TCS optimalizuje trakci zadního kola pro perfektní rovnováhu za jízdy, systém SCS přebírá kontrolu nad strojem ve smyku. Ani v nejvyšší rychlosti vás však nenechají na holičkách stoprocentně spolehlivé protiblokovací brzdové systémy ABS a EBD, zabraňující poklesnutí přední části vozidla, které se postarají o přesné a efektivní brzdění za všech podmínek. Posilovač řízení DPS, ovládaný počítačem, který situaci vyhodnotí podle rychlosti, točivého momentu a úhlu natočení kol, vám v případě potřeby přispěje na pomoc, a vy si tak můžete vychutnat dokonale pohodlnou jízdu bez námahy. Před zloději Spydera chrání digitálně kódovaný bezpečnostní systém DESS, první standardizované zařízení proti krádeži na trhu - Spyder se nenastartuje, pokud řidič nepoužije správně kódovaný elektronický klíč. 

 Protože tvůrci ani na okamžik nezapomínali na řidiče, neopomněli ani ty nejmenší detaily, abyste si jízdu maximálně užili. Každému aspektu byla věnována až puntičkářská pozornost – dokonalý přehled o motoru, stavu paliva, světlech i případných obtížích vám zajistí osvětlená palubní deska s duálním analogovým LCD displejem a digitálním displejem; díky ideálně položenému sedadlu, které je pohodlné, a přesto sportovně tvarované, si můžete užít fantastickou jízdu na sebedelší vzdálenosti v naprostém pohodlí; pokud se Spyderem chcete vyrazit na delší výlet, přijde vám vhod praktická vodotěsná úložná schránka o kapacitě 44 litrů s uzamykáním na řídítkách, zabudovaná v přední části stroje pod kapotou. 

 Spyder je oděn do oslnivé karoserie, kterou prostě nelze nechat bez povšimnutí. Jestli se nebojíte vyčnívat z davu, potěší vás možnost mezi divokou červenou, vyzývavou žlutou a cool stříbrnou metalízou – jeho aerodynamickému designu sluší všechno. Nebudeme vás unavovat ódami na jeho vzhled – Spyder mluví sám za sebe...

 Není co řešit - jestli toužíte zažít maximální pocit z jízdy a proniknout k samotné podstatě síly, je pro vás Spyder to pravé ořechové!

 

A co více, na tento stroj Vám stačí řidičský průkaz skupiny B !!!

 

Can-Am Spyder je vyráběn ve čtyřech variantách - vyberte si tu svou

Spyder ST:Výbava ST-S

 - motor ROTAX 998 cc

 - sekvenční řazení s elektronickou zpátečkou

 - tempomat

 - přední blatníky s LED diodou

 - cestovní stupačky pro řidiče

 - lakovaný přední nárazník s kryty ramen

 - black paket

 - hliníková černá matná kola

 - elektricky nastavitelné přední plexi 

 - výškově nastavitelné stupačky spolujezdce

 - sportovně/cestovní sadačka

 -multifukční displey 

 - přední úložný prostor o objemu 44l

 - stabilizační systémy : VSS, SCS, TCS, ABS, DESS, DPS