O nás  Společnost BCE s.r.o. je výhradním dovozcem výrobků BRP - SKI-DOO, LYNX, CAN-AM ATV, COMMANDER  a tříkolek SPYDER, přídavných zařízení, příslušenství a náhradních dílů pro Českou republiku. Dále je výhradním dovozcem sněžného pásového vozidla SNOW RABBIT 3 od italské firmy Favero, včetně přídavných zařízení a příslušenství. Samozřejmou součástí prodeje jakéhokoli vozidla je zaškolení a záruční i pozáruční servis, který je zajišťován prostřednictvím sítě autorizovaných servisů.

  Výrobky BRP patří ve svém oboru ke špičce na celosvětovém trhu. Představují vysoce kvalitní produkci s použitím vyspělých technologií, která plně vyhovuje normám EU.

  Využití představovaných výrobků je velmi široké. Slouží nejen k rekreaci a turistice, ale zejména k pracovním účelům. Šíři uplatnění ocení především záchranářské organizace, policie, zemědělci, lesníci, sportovní areály, ubytovací zařízení, apod. S přídavnými vozidly a zařízeními především u čtyřkolek a sněžných skútrů se možnosti využití ještě více rozšiřují.

  Nezanedbatelnou skutečností je i oprávnění k provozu na pozemních komunikacích ČR u všech modelů čtyřkolek, sněžných skútrů a tříkolek.