O nás 

Společnost BCE s.r.o. je autorizovaným dovozcem, distributorem a prodejcem výrobků kanadské společnosti Bombardier Recreational Products, nyní BRP, do České republiky.  

  Dovážíme čtyřkolky CAN-AM ATV a SSV, silniční tříkolky CAN-AM SPYDER a RYKER, sněžné skútry SKI-DOO a LYNX, jakož i příslušenství, oblečení a náhradních dílů uvedených značek.

  Samozřejmou součástí prodeje jakéhokoli vozidla je zaškolení a záruční i pozáruční servis, který je zajišťován prostřednictvím sítě autorizovaných servisů.

  Výrobky BRP patří ve svém oboru ke špičce na celosvětovém trhu. Představují vysoce kvalitní produkci s použitím vyspělých technologií, která plně vyhovuje normám EU.

  Využití představovaných výrobků je velmi široké. Slouží nejen k rekreaci a turistice, ale zejména k pracovním účelům. Šíři uplatnění ocení především záchranářské organizace, policie, zemědělci, lesníci, sportovní areály, ubytovací zařízení apod.

  Nezanedbatelnou skutečností je i oprávnění k provozu na pozemních komunikacích ČR u všech dovážených modelů čtyřkolek, silničních tříkolek i sněžných skútrů.

Jsme také autorizovaným dovozcem sněžných pásových vozidel SNOW RABBI od italské firmy Favero, včetně přídavných zařízení a příslušenství.