SxS

 


Kompletní modelovou řadu Can-Am SSV naleznete na stránkách

www.BRP-WORLD.com   2011 - BRP přichází na trh se zbrusu novým SxS Commanderem a ihned tyto modely zaujaly vrchol nabídky ve světě SxS. Tyto stroje se vyznačují převratnou technologií, jako jsou systém HSS (Half Shaft Saver), který zabraňuje zvýšení rychlosti při skoku, možností přepínání dvou palivových map se změnou citlivosti plynoveho pedálu, či hřebenovým řízením. Velký důraz byl kladen na pohodlí řidiče, ketrý si může nastavit výšku volantu a pozici sedčky přesně pro svou potřebu.   

   

  2012 - Na trhu se objevuje model Commander 1000 LTD s nejlepší výbavou v segmentu SxS, model zahrnuje vzduchový podvozek se šeti stupni tuhosti, navigaci Garmin Montana, audio soustavou s možností připojení iPadu a další skvělou výbavou v podobě střechy, plexištítu, dvojitého dna u sklopné zadní nákladní korby a mnoho dalšího dokonalého příslušenství

                                   

   2013 - Na trh vstupuje zbrusu nový závodní model Maverick 1000R. Tento model disponuje výkonem 101hp a ihned se zařadit na absolutní vrchol nabídky ve světe. Jeho technické řešení dohání ostatní výrobce k šílenství a bezmoci. 

 

            - Modely Commander dostaly posilovač řízení DPS a upravený přední samosvorný diferenciál Visco-Lok.


  2014- Na trhu je první plně elektrický model Commander E 8,3kW


  2015 - Přelomový rok pro BRP, které "vypustilo" zbrusu nový Maverick 1000 X DS TURBO!. Historicky první stroj kategorie SxS s turbem montovaným ve standardu o maximálním výkonu 121hp a o 44% větším točivým momentem oproti standardní verzi.