nezarazene

                             

            

 Společnost BCE s.r.o. je výhradním dovozcem výrobků BRP -  CAN-AM ATV, CAN-AM SSV, CAN-AM RD SPYDER, SKI-DOO, LYNX, přídavných zařízení, příslušenství, náhradních dílů a oblečení uvedených značek pro Českou republiku.  Samozřejmou součástí prodeje jakéhokoli vozidla je zaškolení a záruční i pozáruční servis, který je zajišťován prostřednictvím sítě autorizovaných servisů.

  Výrobky BRP patří ve svém oboru ke špičce na celosvětovém trhu. Představují vysoce kvalitní produkci s použitím vyspělých technologií, která plně vyhovuje normám EU.

  Využití představovaných výrobků je velmi široké. Slouží nejen k rekreaci a turistice, ale zejména k pracovním účelům. Šíři uplatnění ocení především záchranářské organizace, policie, zemědělci, lesníci, sportovní areály, ubytovací zařízení, apod. S přídavnými vozidly a zařízeními především u čtyřkolek a sněžných skútrů se možnosti využití ještě více rozšiřují.

  Nezanedbatelnou skutečností je i oprávnění k provozu na pozemních komunikacích ČR u všech modelů čtyřkolek a sněžných skútrů a tříkolek.

Společnost je také výhradním dovozcem malého sněžného pásového vozidla SNOW RABBIT  italské firmy FAVERO, včetně přídavných zařízení a příslušenství.